lekcje malarstwaprzygotowanie do egzaminów ASPlekcje malarstwa w plenerze

 

W autorskiej galerii sztuki Fabryka Wstążki prowadzone są lekcje rysunku, malarstwa i ceramiki dla dzieci i dorosłych.

Pod okiem Anny Marii Rusinek mogą Państwo zrealizować swoje marzenia i plany. Jeśli chcieli Państwo zostać artystami, lecz wybrana droga zawodowa oddaliła Państwa od sztuki… Jeśli malowanie obrazów, rysowanie bądź tworzenie prac ceramicznych jest Państwa hobby… Jeśli chcą Państwo rozwinąć u swoich dzieci wrażliwość artystyczną i kreatywne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość… Jeśli Państwa dzieci szukają kursów przygotowujących do egzaminów na uczelnie artystyczne…

Zapraszamy...

 

przygotowanie do egzaminów artystycznychlekcje rysunku

 

Zapraszamy do Fabryki Wstążki – miejsca, w którym nauczą się Państwo trzymać pędzel i węgiel, udoskonalą posiadane umiejętności malarskie czy rzeźbiarskie, uporządkują wiedzę o sztuce. Anna Maria Rusinek jest dyplomowanym pedagogiem. Zajęcia prowadzi tak, by w żaden sposób nie ograniczać twórczej ekspresji i wyobraźni swoich uczniów. Zawsze jednak udziela merytorycznych wskazówek oraz podpowiada profesjonalne korekty.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, możliwe są także lekcje indywidualne. Cena ustalana jest za 2 godziny lekcyjne i obejmuje koszt materiałów niezbędnych na start. Służymy także profesjonalną pomocą w doborze kompletu materiałów dla zaawansowanych.  

 

prywatne lekcje malarstwalekcje malarstwa śląsk

 

r