Oryginalny prezent – portret na zamówienie

Pragną Państwo ofiarować oryginalny prezent, który wywoła prawdziwy zachwyt u obdarowanego? Czasem jest to poważne wyzwanie, zwłaszcza jeśli jubilat należy do osób, które „mają już wszystko”. W tej sytuacji doskonałym wyjściem jest sprezentowanie sztuki – portretu bądź obrazu namalowanego na specjalne zamówienie.

Klienci Fabryki Wstążki najczęściej zlecają nam wykonanie portretów z takich okazji jak chrzest, komunia, ślub, rocznica ślubu czy urodziny. To także idealny sposób na uwiecznienie wizerunków władz samorządowych, rektorów szkół wyższych czy zarządów firm.

Portrety mogą przedstawiać: wizerunek głowy (twarzy – frontalnie lub z profilu), popiersie, półpostać lub całą postać (stojącą, siedzącą, leżącą). Zamawiający zwykle określają także, jak bogata ma być symbolika obecna w tle.

Anna Maria Rusinek wszystkie portrety na zamówienie wykonuje w całości osobiście. Nie stosujemy praktyk polegających na zlecaniu wykonania mniej wymagających elementów kompozycji np. uczniom w trakcie zajęć z rysunku i malarstwa. W ten sposób kupują Państwo nie tylko odwzorowanie osoby portretowanej, ale także część artystycznej, niepowtarzalnej wizji autorki, która stanowi o wyjątkowości prezentu.

Obraz na zamówienie

Autorska galeria sztuki Fabryka Wstążki oferuje w stałej sprzedaży około kilkunastu-kilkudziesięciu obrazów. Jeśli jednak nie znaleźli Państwo tego jednego, który zapadł głęboko w serce, mogą Państwo zamówić obraz wykonany na indywidualne zamówienie. Możemy wówczas uzgodnić zarówno tematykę, dominującą kolorystykę, jak i format. Mogą Państwo określić swoje inspiracje czy przesłać zdjęcia. Wszystkie szczegóły uzgadnianie są drogą mailową, telefoniczną lub podczas osobistego spotkania.

Obrazy na zamówienie nigdy nie będą jednak idealnym odwzorowaniem kadru z fotografii. Stanowić będą kompilację Państwa oczekiwań oraz wyobraźni i wrażliwości Anny Marii Rusinek. Z pewnością odnajdą Państwo w nich także charakterystyczne dla jej malarstwa wyrazy artystycznej ekspresji – operowanie fakturą, płaszczyzną kolorystyczną czy linią.      

Koszt zamówienia obrazu lub portretu

Fabryka Wstążki nie jest sklepem internetowym, dlatego nie podajemy na naszej stronie www żadnych cenników. Każda wycena jest wykonywana indywidualnie. Poznają ją Państwo przed ostatecznym podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia.

Wszystkie obrazy na zamówienie opuszczają naszą galerię profesjonalnie oprawione. Rodzaj ramowania również ma wpływ na ostateczną cenę (więcej o dobieraniu ram do obrazów mogą Państwo przeczytać tutaj).

Zamówiony obraz mogą Państwo odebrać osobiście w Fabryce Wstążki. Na Państwa życzenie zakupione dzieło może także zostać dostarczone pod wskazany adres zarówno w kraju, jak i zagranicą. Do każdego obrazu dołączamy certyfikat autentyczności dzieła sygnowany przez autorkę.

Poniżej przedstawiamy przykładowe dzieła. Więcej prac znajdą Państwo na podstronach poświęconych malarstwu, rysunkowi i rzeźbie.

 

 

 

r